Poznaj mnie

Poznaj mnie

Dietetyk Rzeszów

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego Wydziału Medycznego na kierunku Dietetyka (studia I stopnia) Swoją wiedzę pogłębiałam na studiach magisterskich Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. Jestem również dyplomowanym Trenerem Personalnym.

Doświadczenie

Podczas studiów odbywałam praktyki zawodowe w wielu jednostkach medycznych, m. in.: w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej, Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie czy Szpitalu Miejski im. Jana Pawła II. Na studiach magisterskich odbyłam wolontariat w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Po zakończeniu studiów zaczęłam pracę, jako Dietetyk w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Orzechówce, gdzie zajmowałam się poradnictwem żywieniowym osób starszych 65+, równolegle nawiązałam współpracę z Przychodnią Nova w Domaradzu, gdzie pracowałam, jako Dietetyk prowadząc indywidualną dieto terapię pacjentów. Miałam też przyjemność prowadzić wykłady i warsztaty w ramach projektu „Jedz i żyj zdrowo!”, organizowanego przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak.
Dietetyk Rzeszów
Dietetyk Rzeszów

Obecnie

Obecnie prowadzę własną poradnię dietetyczną w Rzeszowie oraz współpracuję z Gabinetem Fizjoterapii w Jasienicy Rosielnej. Stale aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach, a także studiując fachową literaturę. Na bieżąco zapoznaję się z najnowszymi artykułami naukowymi z zakresu dietetyki, zdrowego żywienia oraz sportu. Ponadto jestem pasjonatem gotowania, w kuchni spędzam każdą wolną chwilę poznając produkty i potrawy od podszewki, a także przygotowując zdrowsze wersje tradycyjnych dań. Jestem osobą empatyczną, zawsze staram się wsłuchać w potrzeby moich pacjentów i pomóc im w dążeniu do zamierzonych celów. Dla mnie zdrowy styl życia to nie tylko sama dieta i uprawiana aktywność fizyczna. Jest to przede wszystkim zmiana postrzegania samego siebie i swoich słabości. To samo staram się przekazać każdemu pacjentowi, jednocześnie pokazując mu jego mocne strony.
zdjęcie Ananasa

Certyfikaty i dyplomy

Certyfikat Nowatorskie metody leczenia otyłości Referencje z fundacji pomocy dzieciom
Certyfikat dietoterapia pacjenta otyłego Dyplom ukończenia studiów
Świadectwo ukończenia trenera personalnego Dyplom ukończenia studiów Certyfikat ukończenia kursu nowatorskiej dietoterapi chorób tarczycy
Uważam, że żadna skrajność nie jest dobra, dlatego moim celem jest pokazanie Tobie, jak żyć zdrowo, by dieta przestała być przymusem, a stała się nawykiem, który zostanie na zawsze.