Wizyta

Wizyta

grafika

1. Umówienie wizyty

Ikona Skontaktuj się ze mną. Chętnie porozmawiam z Tobą przez telefon lub odpiszę na Twojego e-maila.
Ikona Abym mogła Ci pomóc jak najlepiej, pomocne mi będą Twoje wyniki badań z ostatnich 6 miesięcy (morfologia krwi, profil lipidowy, poziom glukozy we krwi). Jeżeli cierpisz na jakąś chorobę weź ze sobą również wyniki badań specjalistycznych oraz na kartce spisz jakie zażywasz obecnie leki. Jeśli nie posiadasz wyników badań to nic nie szkodzi postaram Ci się pomóc jak będę umiała najlepiej i wspólnie ustalimy plan dieto terapii.

2. Wyniki badań

3. Pierwsza wizyta

Ikona Zajmie nam ona ok 45 minut, więc śmiało zarezerwuj sobie ten czas i przyjdź na spotkanie ze mną.
  • Wspólnie omówimy Twój stan zdrowia, tryb życia oraz aktywność fizyczną.
  • Porozmawiamy na temat Twojej dotychczasowej diety, przeanalizujemy obecne nawyki żywieniowe, poszukamy pozytywnych stron Twojego obecnego jadłospisu, a ja wskażę Ci zmiany, dzięki którym osiągniesz swój wymarzony cel.
  • Mając na względzie Twój styl życia dobierzemy ilość oraz pory posiłków, porozmawiamy także o Twoich preferencjach smakowych abym mogła w pełni spełnić Twoje oczekiwania związane z dietą.
  • Za pomocą profesjonalnego analizatora składu ciała zbadam Twoją masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody w organizmie i wielu innych ważnych wskaźników.
  • Podam Twoją prawidłową masę ciała, zapotrzebowanie energetyczne, omówimy też wyniki analizy składu Twojego ciała i porównamy je do norm.
  • Na końcu wizyty wspólnie określimy cel, do którego będziemy dążyć, jeżeli zdecydujesz się na jadłospis i współpracę ze mną.
Ikona Poproszę Cię o odbiór (osobisty lub e-mailowy) przygotowanej dla Ciebie diety. Otrzymasz ode mnie jadłospis (14- dniowy lub miesięczny zależy, na jaką opcję się zdecydujesz) dostosowany do Twoich potrzeb, stanu zdrowia, trybu życia oraz preferencji smakowych wraz dokładną ilością składników, przepisami na wszystkie dania oraz listą zakupów na każdy dzień. Dodatkowo zaproponuję Ci skorzystanie z bezpłatnej aplikacji, dzięki której będziesz miał swój jadłospis i listę zakupów zawsze przy sobie w wygodnej formie w swoim telefonie. Przy odbiorze jadłospisu wstępnie umówimy się na wizytę kontrolną.

4. Odbiór jadłospisu

5. Wizyta kontrolna

Ikona Na 2-3 dni przed końcem Twojego jadłospisu zaproszę Cię na wizytę kontrolną, podczas której ocenimy pierwsze efekty stosowanej diety. Omówimy Twoje samopoczucie i smakowitość potraw. Ponownie sprawdzimy masę ciała oraz skład ciała, zweryfikujemy założenia i określimy nasz kolejny cel. Chętnie też odpowiem na Twoje pytania czy wątpliwości. Po tym spotkaniu, jeżeli dalej będziesz chciał współpracować ze mną przygotuję dla Ciebie kolejny jadłospis i umówimy się na kolejne spotkanie kontrolne.
Ikona Etap ten jest ściśle związany z wyznaczonym przez nas celem i zależy od tego, co chcesz osiągnąć. Najczęściej opiera się na wizytach kontrolnych, po których przygotowuję dla Ciebie kolejne zbilansowane i urozmaicone jadłospisy, które zbliżą Cię do poprawy stanu zdrowia i/lub redukcji masy ciała.

6. Kolejne jadłospisy

7. Stabilizacja masy ciała

Ikona Przy dietach redukcyjnych (odchudzających) ostatnim etapem jest stabilizacja masy ciała. Wspólnie zadbamy o to, aby kilogramy nie wróciły a efekt smukłej sylwetki utrzymywał się przez długie lata.